ŠKOLA V PRÍRODE

Žiaci 3. a 4. ročníka absolvovali ŠVP v termíne 13. - 17.6.2022

Žiaci 3. a 4. ročníka v tomto školskom roku absolvovali Školu v prírode. Vybrali si rekreačné zariadenie Nad Zámkom v Bojniciach. Ubytovanie bolo komfortné - izby s vlastným sociálnym zariadením, čisté, čerstvo zrekonštruované. Organizátorky - Mgr. Dagmar Kusá a Mgr. Iveta Morávková si dali na výbere prostredia naozaj záležať. Žiaci už po príchode boli príjemne prekvapení. Do izieb sa do štvoríc rozdelili už v škole. Po vybalení sa zhromaždili v jedálni, kde sa dozvedeli nasledujúci program na celý týždeň. Obed im pani kuchárka ponúkla výborný. Veľmi ju chválili a ona si ich od prvej chvíle obľúbila. Taký krásny vzťah pretrval počas celého pobytu. Zoznámili sa  s animátorkami, ktoré sa im venovali v popoludňajších hodinách. Zaujali ich rôzne aktivity. Pri tých náročnejších im pomáhali pani učiteľky i naša zdravotníčka Bc. Lenka Cáderová. Podarilo sa nám vyhnúť vážnejším zraneniam. Dopoludnia sa žiaci učili a popoludní sa hrali. Po večeri mali taktiež aktivity - diskotéku, opekačku, maškarný... V stredu absolvovali pešiu vychádzku do ZOO a k Sokoliarom. Z výletu boli nadšení a veľkú radosť mali aj z toho, že pokúpili darčeky svojim blízkym. V piatok sa im ťažko odchádzalo. Vraj by sa sem ešte radi vrátili. Niektorým sa toto želanie aj splní, pretože do tohto zariadenia idú do detského letného tábora s cestovnou kanceláriou VIDA.

Bližšie informácie o zariadení: