VÝLET 5., 6. a 7. ROČNÍK

Bratislava

Žiaci 5., 6. a 7. ročníka absolvovali školský výletu v Bratislave. Navštívili sme Prírodovedné múzeum, kde za pomoci odborného výkladu sme si rozšírili vedomosti o vzniku a vývine našej planéty. Po návšteve múzea sme si spoločne vystúpali na Bratislavský hrad a pozreli sme si obnovenú barokovú záhradu hradu. Túto trasu zvládli aj naše bojovníčky Saška a Simonka. Ďalej nás naša cesta viedla do jump arény. Na tú sa naše deti najviac tešili a učitelia sa obávali. Deti sa však správali mimoriadne zodpovedne a obavy pani učiteliek sa postupne roztopili. Všetci sa zabavili a vyskákali a následne sa vybrali na nákupy, ktoré nesmú na záver výletu nikdy chýbať. Domov sme sa vracali unavení a plní zážitkov.

text: Ormisová

Web: Kusá