Divadelné predstavenie v anglickom jazyku

Žiaci 4. - 9. ročníka sa 22. mája 2015 zúčastnili divadelného predstavenia v anglickom jazyku, ktoré sa konalo v Dome kultúry v Hlohovci.

V predstavení vystúpili  traja členovia Divadelného centra v Martine. Pre žiakov ZŠ okresu Hlohovec postupne odohrali dve hry.

Pre starších žiakov bola určená hra nesúca názov  American dream - Americký sen a pre mladších žiakov to bola zasa hra Mr. Wolf and three little pigs - Vlk a tri prasiatka. Anglický text obidvoch hier bol zostavený z jednoduchých viet, ktorým väčšina žiakov rozumela. Bolo to pre nich potešujúce zistenie a zároveň povzbudenie do budúcnosti, aby výučbe cudzích  jazykov venovali náležitú pozornosť.

Túto akciu organizačne začala na našej škole zabezpečovať Mgr. Zuzana Beňová, ktorú počas jej PN zastúpila Mgr. Ivana Chovanová.

Žiakov na divadelné predstavenie sprevádzali triedni učitelia.