KARNEVAL

10. február

Karneval patrí k najúbľúbenejším aktivitám na škole. deti sa naň tešia od chvíle, keď sa im oznámi termín. Byť aspoň chvíľku v prestrojení, byť aspoň chvíľku v utajení, mať na pár minút vlastnosti svojho hrdinu, ktorého predstavujú,... Jednoducho, sú to momenty, na ktoré sa tak rýchlo nezabúda.

Už od rána boli deti v dobrej nálade. Prvé dve vyučovacie hodiny sa učili ( aspoň si to mysleli, pretože na predkarnevalovú náladu  prihliadali všetci vyučujúci ) a potom počas tretej hodiny sa prezliekali. Hotovým maskám bolo pridelené číslo, s ktorým sa prezentovali pred porotou. Tento rok bolo vydaných 50 hlasovacích lístkov. Hlasovať poradie 10 najlepších masiek mali možnosť rodičia, učitelia, hostia i samotní žiaci, ktorí maskami neboli. Po poctivom sčítaní hlasov sa určilo poradie 40-tich najlepších masiek ( z celkového počtu 101 ).

Za krásne ceny ďakujeme fondu ZRPŠ. Ocenené masky si mohli za svoje umiestnenie cenu vybrať podľa vlastnej vôle. Všetky masky si môžete pozrieť vo fotogalérii školy. Zároveň chceme poďakovať všetkým, ktorí sa na tejto krásnej akcii podieľali a organizačne to zvládli na výbornú. Už teeraz sa tešíme na budúci školský rok.

text:Mgr.Kusá,  fotogaléria:Bc.Cáderová