Štvrtácka rozlúčka

Žiaci 4. ročníka sa v nedeľu 14. júna 2015 rozlúčili s I. stupňom ZŠ.

A o tejto rozlúčke napísali nasledovné riadky:

Ani sme sa nenazdali a ubehli štyri roky od prvého dňa v škole. Z bojazlivých prváčikov sa stali rozvážni štvrtáci. Sme super kolektív, jedna „banda“, v ktorej platí : „ Jeden za všetkých - všetci za jedného!

Rozlúčku so štvrtou triedou sme si zorganizovali trošku netradične. Spolu s pani učiteľkou sme vymysleli triednu opekačku. Pozvali sme si svojich najbližších a v nedeľu 14. júna 2015 sme sa o jedenástej stretli  a spoločne vyrazili po cyklotrase k buku. Niektorí oteckovia išli napred, aby pripravili ohnisko a paličky. Tradičný nedeľný obed sme zamenili za špekáčiky, klobásku, slaninku. Maminy zase ponúkali sladké koláčiky. Po dobrom jedle sme si zahrali futbal a rodičia sa rozprávali s našou triednou učiteľkou.

Potom sme si nastúpili a Matúš za nás všetkých prečítal poďakovanie za uplynulé štyri roky. Boli to dojímavé chvíle pre všetkých 48 zúčastnených.

Všetko sa raz musí skončiť, tak i naše stretnutie malo svoj koniec. Pomalou chôdzou sme sa vrátili do obce.

Ďakujeme všetkým, ktorí túto akciu podporili.

štvrtáci a triedna učiteľka