Nový školský rok

V stredu 2. septembra 2015 bol slávnostne otvorený nový školský rok 2015/2016.

Slávnostné otvorenie nového školského roka sa konalo vo vynovenej spoločenskej miestnosti školy. Skrášlil ju veľkoplošný obraz, ktorý navrhla a namaľovala Mgr. Dagmar Kusá.

Slávnosť sa začala  hymnou Slovenskej republiky a príhovorom riaditeľa školy - Mgr. Pavla Karasa. Ten všetkých žiakov privítal a poprial im veľa úspechov do nového školského roka.

Osobitnú pozornosť venoval novým žiakom - prvákom. Tento rok ich do 1. triedy nastúpilo 17. Za povšimnutie stojí ich netradičné zloženie - dievčat je 13 a chlapci sú len 4. Vzdelávať sa budú pod vedením skúsenej pedagogičky Mgr. Dagmar Kusej.

Noví žiaci pribudli aj do 2., 3., 4., 5., 6., a 8. ročníka, celkovo ich je až 8. Aj im pán riaditeľ poprial, aby sa na našej škole cítili čo najlepšie.

Pedagogický zbor posilnil nový pán farár, Mgr. Pavol Minarovský, ktorý bude na škole vyučovať náboženskú výchovu. Jemu i ostatným pracovníkom školy pán riaditeľ zaželal veľa trpezlivosti a síl do nastávajúcich školských dní.

Po slávnosti sa žiaci odobrali spolu so svojími triednymi učiteľmi do upravených tried a venovali sa v nich triednickým záležitostiam.