Súťaže

Na škole boli vyhlásené súťaže " O NAJKRAŠIU ZÁLOŽKU " a " O NAJLEPŠIE LOGO ŠKOLY "

Prvú súťaž o najkrajšiu záložku vyhlásila školská knižnica pod názvom "ZÁLOŽKA DO KNIHY SPÁJA SLOVENSKÉ  ŠKOLY " pri príležitosti medzinárodného dňa školských knižníc. V tomto školskom roku sa súťaž koná na tému: Múdrosť ukrytá v knihách. Žiaci ju majú čo najvýstižnejšie zakomponovať do svojich súťažných prác. Hlavná organizátorka, Mgr. Mária Sviteková, je veľmi zvedavá, ako si s týmto zadaním žiaci poradia.

Cieľom druhej súťaže o najlepšie LOGO ŠKOLY je vytvoriť symbol školy, ktorý by výstižne charakterizoval a reprezentoval našu školu na webovej stránke. Žiaci pri tvorbe svojich návrhov musia dodržať dve podmienky - logo musí obsahovať presný názov školy a nesmie byť kópiou už existujúceho loga nejakej inej školy. Ináč môžu svoju fantáziu uplatniť naplno. Desať najlepších návrhov postúpi do užšieho výberu, hlasovať o tom budú môcť aj žiaci. A o celkovom víťazovi rozhodne porota, zložená z vedenia školy a učiteľov výtvarnej výchovy. Hlavnou organizátorkou tejto súťaže je Mgr. Helena Herbstová.