Krúžková činnosť

1.októbra 2015 začali svoju činnosť záujmové útvary, ktorých je v tomto školskom roku 13.

Žiaci si mali možnosť vybrať z pestrej ponuky krúžkov s rôznym zameraním. Niektorí sa prihlásili na jeden krúžok, ale našli sa viacerí, ktorí navštevujú dva, tri.

Najviac krúžkov je so športovým zameraním - florbal, volejbal, futbal a vybíjaná. Žiaci si v nich môžu rozvíjať svoje pohybové schopnosti a zároveň sa pripravovať na rôzne športové súťaže. V minulom školskom roku v nich dosiahli viaceré významné úspechy na okresnej, krajskej i regionálnej úrovni.

Nemenj dôležité sú krúžky, na ktorých si žiaci rozširujú svoje vedomosti z matematiky, z biológie, zo slovenského a anglického jazyka.

Novým krúžkom je novinársky, ktorého členovia tvoria školský časopis GAŠTANOVINY. Pre starších žiakov je atraktívny aj strelecký krúžok.