Deň jabĺk

Pri príležitosti Dňa jabĺk sa konala súťažná výstava výtvarných a literárnych prác žiakov.

Tejto téme sa žiaci venovali na hodinách výtvarnej výchovy a v Školskom klube detí. Pod vedením svojich vyučujúcich vytvorili zaujímavé práce. Tie potom umiestnili na nástenky, ktoré vytvorili estetické  pozadie súťažným výtvorom.

Tie žiaci tvorili doma. Jablko, ako symbol zdravia, zakomponovali do svojich súťažných príspevkov rôznymi spôsobmi. Výsledkom boli originálne, oku lahodiace dielka, ktoré dostali súťažné čísla a stali sa ozdobou vstupných priestorov školy.

Deň jabĺk si žiaci pripomenuli aj jeho zvýšenou konzumáciou, ktorá sa, najmä v nižších ročníkoch, stala prestávkovou tradíciou. Svedčia o tom aj fotografie v prílohe.