Matematický klokan - vyhodnotenie

Vo štvrtok 25. mája 2017 sa v spoločenskej miestnosti školy uskutočnilo vyhodnotenie MATEMATICKÉHO KLOKANA.

V tomto školskom roku sa do tejto matematickej súťaže celkovo prihlásilo 40 žiakov. Z I. stupňa to bolo 28 žiakov a z II. stupňa 12 žiakov. Súťaž bola rozdelená do kategórií, podľa jednotlivých ročníkov.

Žiaci riešili súťažné úlohy ešte v marci. Mali ich  rozdelené do skupín, podľa náročnosti a podľa rôzneho bodového ohodnotenia. Na ich vypracovanie mali 60 minút, počas ktorých zapisovali svoje riešenia do odpoveďových hárkov, označených vlastným kódom. Podľa neho si mohli svoje výsledky pozrieť na internetovej stránke tejto súťaže. Škola obdržala v mesiaci máj výsledky všetkých žiakov.

Súťažiacich žiakov s nimi oboznámila hlavná organizátorka tejto súťaže Mgr. Beáta Mišechová.

Na I. stupni sa najlepšie darilo žiakovi 4. ročníka Samuelovi Gálikovi, ktorý bol nielen úspešným riešiteľom, ale zároveň získal titul ŠAMPIÓN ŠKOLY. Za svoj úspech obdržal diplom a vecnú cenu.

Úspešnými riešiteľmi boli aj ďalší  žiaci -  na I. stupni Oliver KozákSamuel Veľký 2. ročníka a na II. stupni Tamara Hertelová z 5. ročníka a Mária Veľká z 9. ročníka. Všetci boli odmenení diplomom a vecnou cenou.

Ostatní súťažiaci dostali účastnícke diplomy.

Boli to títo žiaci:

1. ročníka - Oliver Báčik, Timea Bednáriková, Nicolas Černý, Alexander Gruchalák, Róberta Hertelová, Lenka Chynoradská, Viktória Machová, Matúš Majzel, Mario Patay, Karin Schneiderová, Michaela Ševčeková, Viktória Vanderflitová

z 2. ročníka  - Laura Beninghausová, Jasmína Bistáková, Vanesa Kukučková, Karin Machovská, Ela Mesárošová, Nikola Pavlíková, Nina Tamajková, Klára Veľká

z 3. ročníka - Kristína Melušová

zo 4. ročníka - Eva Dzurová, Samuel Hurta, Zuzana Kováčová, Vanesa Pavlíková

z 5. ročníka - Adam Goceliak, Karolína Hertelová, Juraj Ondrovič

zo 6. ročníka -  Samuel Mičian, Matúš Varačka

zo 7. ročníka - Roman Gajdoš, Adam Kováč, Tomáš Rojka

8. ročníka - Juraj Hertel

9. ročníka - Barbora Poláková

Všetkých súťažiacich určite potešilo aj to, že im diplomy a ceny prišla odovzdať zástupkyňa riaditeľa školy Mgr. Beáta Jašicová.

Samuel Gálik - najúspešnejší súťažiaci