Šaliansky Maťko - okresné kolo

V piatok 12. januára 2018 sa uskutočnilo okresné kolo súťaže Šaliansky Maťko.

Konalo sa v spoločenských priestoroch ZŠ na Koperníkovej ulici v Hlohovci, pod organizačnou taktovkou CVČ DÚHA.

Našu školu reprezentovali víťazi školského kola - Nina Szabóová z 2. ročníka v I. kategórii, Vanesa Pavlíková z 5. ročníka v II. kategórii a Lívia Fulírová zo 6. ročníka v III. kategórii.

Najlepšie si z nich počínala Nina Szabóová, ktorej sa podarilo vo svojej kategórii získať krásne 2. miesto. Jej úspech je cennejší o to, že bola v recitačnej súťaži okresného formátu po prvýkrát. Na súťaž ju pripravovala Mgr. Helena Herbstová.

Nemenej cenné je aj 3. miesto Lívie Fulírovej v III. kategórii, ktorú na súťaž pripravovala Mgr. Zuzana Gubáňová.

Žiačky na súťaž sprevádzala Mgr. Helena Herbstová.