Hollého pamätník - okresné kolo

Víťazi školského kola súťaže Hollého pamätník reprezentovali školu v okresnom kole, ktoré sa konalo 20. a 23. marca 2015 v CVČ Hlohovec.

V piatok 20. marca súťažili v I. kat. v próze Vanesa Pavlíková z 2. roč. a Šimon Miklášik z 3. roč.  V tej istej kategórii, ale v poézii súťažila Viktória Rusnáková z 3. roč.  V  II. kat. v próze súťažil Adam Kováč z 5. roč. Žiakov na súťaž sprevádzala Mgr. Anna Solčianska.

Úspešným recitátorom sa v tento deň stal  Šimon  Miklášik, ktorý získal 3. miesto s ukážkou od Gabriely Futovej - Ako sme varili fazuľu.

Na súťaž ho pripravovala Mgr. Helena Herbstová.

V pondelok 23. marca súťažila v II. kat. v poézii Tatiana Šuchová z 5. roč., v III. kat. v próze Barbora Poláková zo 7. roč. a v III.  kat. v poézii Lukáš lehocký z 9. ročníka. Žiakov na súťaž sprevádzala Mgr. Mária Sviteková.

Úspešným recitátorom sa v tento deň  stal Lukáš Lehocký, ktorý obsadil 2. miesto s básňou od Jána Kostru - Každý deň.

Na súťaž ho pripravovala Mgr. Mária Sviteková.