MEDZINÁRODNÝ DEŇ BEZ FAJČENIA

Jeden deň bez fajčenia ?  Aj to poteší zdravie tých dospelých, ktorí sa pokúšajú prestať fajčiť. Držíme im palce.

V mesiaci november sme na našej škole v rámci Medzinárodného dňa bez fajčenia uskutočnili anketu pre žiakov 3. až 9. ročníka. Žiaci nás prekvapili svojím kritickým a negatívnym postojom nielen k fajčeniu, ale aj k drogám ako takým. Z množstva detí, ktoré odpovedali na anketu sme vybrali: Janku Kosecovú (9. roč.), Viktóriu Danihelovú (9. roč.), Adama Latáka (7. roč.), Lauru Máriu Uhlíkovú (4. roč.), Lujzu Melušovú (4. roč.) a Emu Pogádyovú (3. roč. ).  Niektorí žiaci sa zapojili aj do tvorby plagátov s danou protidrogovou tematikou. Najkrajšie plagáty vybrali v hlasovaní samotné deti. Vytvorili ich: 1. miesto Nelka Mosnáková (3. roč.), 2. miesto Matúš Chovanec (3. roč.), 3. miesto Karolínka Bistáková (2. roč.), 4. miesto Alexandra Janderková (9. roč), 5. miesto Terezka Lukačovičová (3. roč.)
    Žiakom, ktorí sú v karanténe odovzdáme ceny po návrate do školy.

Fotografie sú dostupné v galérii .

Organizačné zabezpečenie: Mgr. Konečná

web: Mgr.  Kusá