MINIcoolvolejbal - krajské kolo

Žiačky 6. ročníka sa  25. mája 2015 zúčastnili krajského kola súťaže Minicoolvolejbal.

Súťaž sa konala v telocvični ZŠ Studienka pre oblasť Bratislava a Trnava.

Zúčastnilo sa jej 10 ZŠ, ktoré boli rozdelené do dvoch päťčlenných skupín. V skupine sa hralo systémom každý s každým na 2 víťazné sety.

Našu školu reprezentovali žiačky 6. ročníka - Alexandra Ondrušková, Nina Rešková, Adela Tiefenbacherová a Timea Zigová.

Hrali v skupine s družstvami zo ZŠ Ostredkova BA, ZŠ Turnianska BA, ZŠ Studienka a ZŠ M. Bela Šamorín. Z odohratých zápasov doviedli do víťazného konca len jeden a tak sa im napokon ušlo len 4. nepostupové miesto.

Ale aj tak si zaslúžia pochvalu za to, že sa nebojácne postavili proti družstvám s ostrieľanými hráčkami.

Na súťaž ich pripravovala Mgr. Anna Solčianska a sprevádzal ich Mgr. Ľudovít Jánoš.