• Slávnostné otvorenie šk. roka 2022/2023

5. 9. 2022

5. septembra sa opäť otvorili brány našej školy a začal sa školský rok 2022/2023. Spoločne sme sa stretli na školskom dvore, usmiati a plní elánu. V dave však svietili nové tváričky, oči plné očakávania i obáv - naši prváčikovia. Atmosféru spríjemnila žiačka Paulínka Beňová, ktorá precítene zarecitovala báseň o škole. Po vypočutí slovenskej hymny pani riaditeľka privítala hostí, rodičov i žiakov a slovo prenechala pani starostke, Mgr. Evke Kukučkovej. Milým slovom motivovala žiakov k ďalšiemu úspešnému spoločnému roku. Pani riaditeľka následne predstavia pedagogický i nepedagogický kolektív našej školy, pridelených triednych učiteľov. Špeciálnu pozornosť a podporu vyjadrila prváčikom a najstarším žiakom školy, deviatakom. Po úvodnom privítaní si triedni učitelia odviedli svojich žiakov na svoju prvú triednickú hodinu. Všetkým žiakom prajeme veľa úspechov, radosti z nových vedomostí a zručností, ale i priateľstiev.

text: Mgr. Tamajková,  web: Mgr. Kusá

• OZNAM k nástupu do školy - 5.9.2022

2. 9. 2022

Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023 sa uskutoční

v pondelok 5. septembra 2022 o 7:30 hod. na betónovom ihrisku

-Následne žiaci 2.-9. ročníka pôjdu do tried s triednym vyučujúcim

-V prípade nepriaznivého počasia sa slávnosť uskutoční v

spoločenskej miestnosti

-Žiaci si prinesú prezuvky

-Pred nástupom do školy je potrebné vyplniť Vyhlásenie o bezpríznakovosti

(2.-9. ročník na EduPage), prípadne v tlačenej podobe  Vyhlásenie

-Prvý školský deň končí o 9:00 hod. (ŠKD ani obed nebude)

-Učitelia budú spresňovať odchody z ŠKD a prihlasovanie na obedy

( vyplnené tlačivo – na webovej stránke v sekcii ŠJ  priniesť  6.9.)

-6. septembra 2022 budú žiaci s triednym vyučujúcim,

budú dostávať učebnice  (je potrebné priniesť si školské tašky)

-6. 9. 2022 bude mať I. stupeň 4 vyučovacie hodiny a

II. stupeň 5 vyučovacích hodín